Nocleh a ubytování na ostrově

V parku Tropical Islands je nabízena spousta různých možností ubytování. Můžete přenocovat ve stanu v blízkosti zdejšího tropického deštného lesa, v chatkách, ale také v pohodlných výletních apartmánech či hotelech všech různých tříd a kategorií. Máte však možnost bydlet také ve svém vlastním karavanu – v blízkosti zdejší obří haly naleznete kempink.

Hosté, kteří se rozhodnou ubytovat v kempinku nebo ve zdejších výletních apartmánech, platí nyní nově vstupné do akvaparku pouze na jeden den – každý další den své návštěvy mají zdarma.  Bezplatný vstup se vztahuje pouze na část Tropical Adventure World. Je garantován pouze do 11:00 hod, později záleží na dostupnosti elektronických náramkových čipů.

Nocleh na lehátku

Nejčastěji se k přenocování využívají lehátka která jsou všude kolem pláže, laguny a bazénů. Jsou totiž zdarma a po celodenním koupání budete spát jako zabití. Pokud se rozhodnete nocovat na lehátku, nemějte strach že nebude žádné volné a nezapomeňte že z lehátek v saunovém světě vás vyženou po jedné hodině v noci kdy se tam zavírá. Pro nocleh na lehátku doporučujeme karimatku nebo hodně tlustý ručník, plus něco na přikrytí.

Ubytování v hale Tropical Islands

V blízkosti tropického deštného lesa naleznete dvě plochy, kde jsou k dispozici stany různých velikostí. Přenocovat však můžete také v pohodlných chatkách nacházejících se u chrámu Angkor Wat, přímo nad zdejším vodopádem či na dalších exotických lokalitách uvnitř parku.

Ubytování ve stanu

Ve všech zdejších stanech jsou k dispozici matrace, povlečení, přikrývky a polštáře.

Nocleh bez snídaně:

Dospělí a děti (od 4 do 14 let): 24,50 eur

Skupiny (více než 20 dospělých osob nebo dětí): 22,50 eur

Školní třídy:             21,50 eur

Nocleh se snídaní:

Dospělí: 37 eur

Děti (od 4 do 14 let): 33,50 eur

Skupiny (více než 20 dospělých): 35 eur

Skupiny (více než 20 dětí od 4 do 14 let): 31,50 eur

Školní třídy:             29,50 eur

Stany jsou pro dvě až čtyři osoby. Ceny se účtují za lůžko a nezahrnují vstup do parku Tropical Islands. Ve stanech s více lůžky budete pravděpodobně ubytováni ještě s dalšími osobami – při rezervaci jednotlivých lůžek tedy nemáte nárok na celý stan. Pokud chcete využívat celý stan sami, bude vám účtována také cena za zbylá lůžka.

Ve stanech se můžete ubytovat již od 14:30 hod. Při ukončení pobytu se je třeba odhlásit do 11:00 hod. Je třeba upozornit, že při pobytu ve stanu není možné zaručit klid a pohodlí, jaké jsou běžné např. na hotelovém pokoji. Zvláště o pátcích a víkendech panuje v okolí rušný noční život.

Připravte se prosím na to, že se stanové plochy nacházejí v blízkosti rozsáhlého deštného lesa. Zdejší tropický les je přírodním biotopem – přirozené rovnováhy je zde dosahováno bez použití chemických prostředků. V boji proti škůdcům, jako jsou např. banánoví moli, jsou využíváni jejich přirození nepřátelé, kteří zároveň napomáhají udržovat kyprou půdu. Brouci, se kterými se setkáte v tropickém deštném pralese, jsou zcela neškodní a jsou nezastupitelní při udržování přirozeného životního prostředí.

Ubytování v chatkách

V areálu parku Tropical Islands se můžete ubytovat také ve stylových chatkách. Všechny mají k dispozici prostor k posezení, minibar a manželskou postel. Jsou umístěny na romantickém pobřeží Balijské laguny nebo nad vodopádem na okraji tropického deštného lesa. Téměř ve všech chatkách je nabízena klimatizace.

Naleznete zde rovněž chatky vyšší kategorie, které vedle klimatizace disponují také televizí a vlastní koupelnou. Ve zdejší galerii nacházející se v prvním patře nad nákupní zónou jsou k dispozici také designérské chatky, jejichž návrh se inspiruje architekturou celého dómu. Je v nich nabízena klimatizace, televize a také vlastní sprcha a záchod.

 • Standardní chatky

Nocleh bez snídaně:

Dospělí a děti (od 4 do 14 let): od 49 eur

Nocleh se snídaní:

Dospělí: od 61,50 eur

Děti (od 4 do 14 let): od 58 eur

 • Chatky vyšší kategorie

Nocleh bez snídaně:

Dospělí a děti (od 4 do 14 let): od 84,50 eur

Nocleh se snídaní:

Dospělí: od 97 eur

Děti (od 4 do 14 let): od 93,50 eur

 • Designérské chatky

Nocleh bez snídaně:

Dospělí a děti (od 4 do 14 let): od 84,50 eur

Nocleh se snídaní:

Dospělí: od 97 eur

Děti (od 4 do 14 let): od 93,50 eur

Chatku je možné rezervovat minimálně pro dvě osoby. V některých případech je možné získat přistýlku. Uvedené ceny platí za lůžko a noc, není v nich zahrnutý vstup do parku Tropical Islands. Některé z chatek nemají k dispozici vlastní koupelnu a záchod, jejich umístění je naznačené pomocí ukazatelů.

Je třeba upozornit, že při pobytu ve zdejších chatkách není možné zaručit klid a pohodlí jako na hotelovém pokoji. Zvláště o pátcích a víkendech panuje v okolí rušný noční život.

Kempování u parku Tropical Islands

Kempink Tropical Islands je situován uprostřed krásné přírody Braniborské planiny, na okraji Spreewaldského lesa. Je zasazený do příjemné krajiny s rozsáhlými borovicovými lesy, okolní příroda byla utvářena ledovcovou činností během poslední doby ledové.

Byl zprovozněn v r. 2008 a je ho možné využívat pouze pro krátkodobé pobyty. Setkáte se zde s moderním vybavením, které odpovídá 5hvězdičkovému kempovému standardu. Kempink se nachází na dohled od parku Tropical Islands a je zde zajišťována bezplatná kyvadlová doprava.

K dispozici je:

 • 91 míst pro karavany
 • 5000 m² kempinkové plochy s dostatkem místa pro stany
 • 34 indiánských vigvamů k pronájmu
 • moderní sociální zařízení
 • kempinkový obchod, půjčovna kol, bezplatný wi-fi internet
 • bezplatná kyvadlová doprava do parku Tropical Islands
 • speciální vstupné do parku Tropical Islands – hosté kempinku platí vstupné do parku pouze za první den, každý další den je již vstup zdarma.

Zdejší kempink obdržel prestižní ohodnocení „Campingplatz Auszeichnung 2010“, které uděluje Německý automobilový a cestovní klub. Byl při tom brán v potaz vysoký standard sociálního zařízení a moderní design kempinku.

Výletní apartmány

Park Tropical Islands pronajímá 27 moderních apartmánů, které jsou umístěné v nedalekém malebném městečku Teupitz, vzdáleném 15 minut jízdy autem. V okolí se nachází krásná příroda Braniborské planiny.

Apartmány mají plochu od 46 do 90 m² a jsou určené pro 2 až 8 osob. K dispozici jsou také dva dvoupodlažní apartmány s plochami 85 a 101 m², které jsou určené pro 6 osob (na požádání je možné poskytnout přistýlku pro sedmou osobu). K apartmánům příslušejí balkóny.

V apartmánech se nacházejí ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo společnou postelí, povlečení a polštáře, zatemňovací záclony; na požádání je možné dodat dětskou postýlku. Téměř ve všech apartmánech jsou koupelny se sprchou, k dispozici jsou také fény a ručníky.

Obývací pokoje jsou zařízené sedací soupravou, jídelním stolem a televizí. Kuchyně tvoří samostatný prostor, zatímco ve dvoupodlažních apartmánech jsou otevřené. Jsou plně vybavené, k dispozici jsou kávovar, varná konvice, toustovač, sporák s troubou a mikrovlnkou (jen v některých apartmánech).

V některých apartmánech jsou nabízené pračky, ve všech naleznete sušáky, žehličky a žehlící prkna. Apartmány situované v městečku Golssen mohou využívat veřejnou prádelnu.

Všechny apartmány jsou nekuřácké. Je zde možnost parkování, půjčovna kol (dospělí 8,50 eur, děti 5 eur/den – platí pouze pro celou dobu pobytu).

Ceny výletních apartmánů za noc:

Typ A (standard/max. 2 osoby): od 90 eur

Typ B (standard/max. 4 osoby): od 120 eur

Typ C (standard/max. 4 osoby): od 130 eur

Typ D (dvoupodlažní apartmán/max. 6 osoby): od 140 eur

V ceně je zahrnutý závěrečný úklid, ručníky a povlečení. V případě zájmu si můžete rezervovat snídani přímo v parku Tropical Islands.

Minimální doba pobytu jsou dvě noci. Za přistýlku či dětskou postýlku se platí jednorázový poplatek 10 eur. Doprava do parku Tropical Islands je zajišťována na požádání – cena 29 eur.

Hosté výletních apartmánů Tropical Islands platí vstupné pouze za první den návštěvy parku, každý další den je již vstup zdarma. Za všechny návštěvy parku tedy hosté zaplatí pouze 25 eur (dospělí), resp. 19,50 eur (děti).

Hotely

V blízkosti parku Tropical Islands naleznete hotely všech kategorií.

Jsou nabízeny balíčky, které zahrnují:

 • nocleh
 • snídani
 • vstup do parku Tropical Islands

Ceny se pohybují od 60 eur za osobu na dvoulůžkovém pokoji. Cena balíčků se odvíjejí od kategorie daného hotelu. Jsou nabízeny slevy pro děti od 4 do 14 let, které bydlí na pokoji společně s rodiči. Děti do 3 let mají pobyt zcela zdarma.

Jak rezervovat

Balíčky je možné rezervovat pouze online, a to nejméně dva dny předem. Rezervační formulář je k dispozici na oficiálních stránkách parku Tropical Islands. Tímto způsobem však není možné provádět skupinové rezervace.

V den vašeho příjezdu je třeba se zaregistrovat v parku Tropical Islands do 16:00 hod. Je vhodné předložit vytištěné potvrzení rezervace.

Svoji rezervaci můžete online bezplatně změnit do 7 dnů před vaším příjezdem. Při pozdějším zrušení rezervace jsou aplikovány následující storno poplatky: 6-4 dny před příjezdem: 40 % z ceny balíčku; 3 dny před příjezdem a později: 60 % z ceny balíčku.

Výletní domy NOVASOL

Novou nabídku představují výletní domy NOVASOL – můžete si díky nim užít domácký komfort jen kousek cesty pěšky od parku Tropical Islands.

Všechny tyto výletní domy jsou zařízené televizí, DVD přehrávačem, stereo systémem, vířivkou, saunou, pračkou, sušičkou a klimatizací. Každý z nich má k dispozici dvě parkovací místa, zahradní nábytek; v létě je zde možné grilovat.

V ceně je zahrnutý vstup do do parku Tropical Islands (část Tropical Adventure World) na každý den vaší rezervace.

 1. nikolka napsal:

  ja to žeru toje užasne.Kdiby to byl můj dům bylabyh překvapena přeju vám dobrou noc dneska večer.

 2. nikolka napsal:

  je to před německem?

 3. nikolka napsal:

  mi tam asi pojedem.

 4. admin napsal:

  Určitě se ti tam bude líbit 🙂

 5. Hana Nygrýnová napsal:

  Dobrý den,chceme si udělat rezervaci na ubytování,ale nenašla jsem kde?Můžete mě prosí¨m nasměrovat nebo napsat kontakt,chceme už od zítřka 25.2.2011

 6. admin napsal:

  Zájezdy organizuje agentura u které si Tropical Islands objednáváte, ubytování si můžete rezervovat tam.

 7. admin napsal:

  Je to před Berlínem, tudíž v Německu.

 8. karol napsal:

  zdravím kolik mně to tedy vyjde -s 2-dětma..a jakou vstupenku si mám koupít když tam chci i přespat…

 9. Michaela Musilová napsal:

  dobrý den chci se zeptat chci jet s rodinou ted o víkend do tohoto parku,ale máme strach aby sme se měli kde ubytovat,je možné si někde po tel rezervovat chatku??hlavně mi jde o to aby sem se s nimi domluvila česky,neumím moc německy.děkuji

 10. kuba napsal:

  dobry den, chtel bych se zeptat jestli celodeni vstupne palti 24 hodin, nebo konci uderem pulnoci? Pokud bycho napriklad prijeli v odpolednich hodinach tak kdy musim opustit ostrov? Dekuji za odpoved

 11. admin napsal:

  Vstupné platí 24 hodin.

 12. admin napsal:

  Chatky si můžete rezervovat přes agenturu která zájezd prodává.

 13. admin napsal:

  Když pojedete přes Invii, o nic se starat nemusíte, vše vyřídí za vás.

 14. Gabon napsal:

  Mám otazečku, bude nějaká silvestrovský program ?????

 15. admin napsal:

  Dovolujeme si vás upozornit, že jsme se rozhodli přesunout komentáře na Facebook. Nemusíte tak čekat na schválení administrátorem a může Vám odpovědět kdokoliv z uživatelů Facebooku. Věříme, že je to krok ke zlepšení a urychlení odpovědí na Vaše dotazy. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný pobyt na ostrovech.

Copyright © 2021 Tropické ostrovy, Tropical Islands.